Skip to content

"TEK" BİR YERİN ADI: MONO, "ALAÇATI’NIN KALBİNİ KEŞFEDİN!"

Nostaljik bir hikayeden resmedilmiş sokakları, kültür dolu butikleri ve kendine has Ege lezzetlerinin yanında, ışıltılı koylara yakınlığı ve dopdolu eğlence hayatı ile enerji dolu bir tatilin yegane adresi Alaçatı…

Alaçatı mimarisini ruhunuzda hissedeceğiniz ve 12 ay boyunca hizmet verdiğimiz Mono Alaçatı’da 7 odamız mevcut. Mono Alaçatı’nın mutfağında yöremize ait doğal ürünlerden seçilmiş ve ev yapımı olan kahvaltılık yiyeceklerden, doyum olmaz yemeklerle tanışacak sofralarınızda lezzete ve keyfe doyacaksınız.

Pansiyonumuzdan restoranların bulunduğu meşhur Kemalpaşa Caddesi’ne, Hacı Memiş sokağına yürüyerek sadece 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Alaçatı’nın geleneği olan Cumartesi günleri halk pazarını keyifle dolaşabilir alışveriş yapabilirsiniz. Haftanın tüm günlerinde aracınızla rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz pansiyonumuzun önüne park edebilirsiniz.

Sağlık ve Turizmi Birleştiren Mono

Mono, Uluslararası Sağlık Turizmi alanında Türkiye’nin yetkili markasıdır. Her yıl Dünya’nın dört bir yanından gelen hastalarının sağlık tedavilerinin yanında İzmir’i yakından tanıtarak yurt dışından ve yurt içinden gelen tüm misafirlerine ev sahipliği yapmaktadır.